O nas

O nas

Witaj na blogu CityLove!

Bardzo nam miło Cię tu widzieć! Z tej strony załoga poznańskiego Biura Podróży Matimpex Travel. Zawodowo zajmujemy się organizacją city breaków, czyli kilkudniowych wypadów do najciekawszych miast i najpiękniejszych regionów turystycznych, głównie w Europie, choć nie tylko. Jesteśmy też jednym z pierwszych biur podróży w Polsce (nasza koncesja nosi numer 0026K). Blog CityLove to miejsce, gdzie chcemy dzielić się naszymi wrażeniami i słuchać Waszych wakacyjnych opowieści. Będziemy też polecać wyjątkowe miejsca i niesamowite projekty; dzielić się zdjęciami z naszych city breaków; przywoływać wspomnienia; inspirować do nowych podróży i zapraszać do planowania kolejnych interesujących wypadów! Od czasu do czasu zaprosimy też Gości, którzy będą mieli dla Was ciekawe opowieści o najpiękniejszych zakątkach naszego globu!

Specjaliści od city breaków

Od momentu, kiedy w Polsce pojawiły się tanie linie lotnicze, czyli mniej więcej od 2004 roku, postawiliśmy na imprezy typu city break. To temat szczególnie nam bliski, ponieważ sami lubimy tą unikatową atmosferę, która może się pochwalić prawie każde wielkie miasto. Wielowiekowa historia, niesamowite zabytki, lokalna kuchnia, życzliwi mieszkańcy, regionalne zwyczaje – wszystko to tworzy jedyną w swoim rodzaju atmosferę! Każda wycieczka to nie tylko program do zrealizowania, ale też miejsce, które nas fascynuje i o którym chcemy opowiadać! Dlatego powstał blog CityLove!

W rytmie slow

W 2021 wraz z BezGranic Travel stworzyliśmy projekt oparty na filozofii uważnego podróżowania. W ramach tego programu pracujemy z ludźmi o nieszablonowym podejściu do turystyki. W ofercie znajdziecie wyjazdy o nieszablonowych programach, w kategoriach slow oraz adventure. Ciekawe miejsca, wyjątkowe aktywności, lokalne jedzenie, niesamowici ludzie – to nasze znaki rozpoznawcze!

Zespół CityLove

Pomyśleliśmy też, że fajnie będzie poznać się osobiście. Oto nasza ekipa 🙂

Zespół CityLove Dominika

Dominika

Dominika pracuje w Dziale Obsługi Klienta, więc być może znacie jej głos. Jest też naszą królową mediów społecznościowych 🙂 Czas wolny spędza na spacerach ze swoim wielkim psem, czasem lubi też zaszyć się w lesie z daleka od wszystkiego!

Zespół CityLove - Danka

Danka

Wraz z Dominiką tworzy Dział Obsługi Klienta, choć teraz w nieco skromniejszym wymiarze ze względu na dwójkę świetnych dzieciaków. Danka jest naszą oazą spokoju 🙂 Czas spędza przede wszystkim z rodziną, ale gdy tylko może, urywa się w góry!

Zespół CityLove Ewelina

Ewelina

Ewelina odpowiedzialna jest za współpracę z biurami agencyjnymi. Jako jedyna z nas ma też zdolności artystyczne, ale rzadko chwali się swoimi rysunkami 🙂 Spędziła dłuższy czas w Peru, jej pasją jest kolarstwo szosowe, a w wolnych chwilach ćwiczy też jogę.

Zespół CityLove - Roma

Roma

To pierwsza połowa naszego Działu Grupowego, który zajmuje się organizacją wycieczek dla firm i oferty katalogowej. W wolnych chwilach jeździ konno, całkiem dobrze zna się na podróżach, jedzeniu i… samochodach!

Zespół CityLove - Basia

Basia

Druga połowa naszego Działu Grupowego. Jeśli potrzebujecie planu wycieczkowego, na pewno go dla Was stworzy. W czasie wolnym jeździ na rowerze, a decyzje dotyczące podróży podejmuje w ekspresowym tempie.

Zespół CityLove - Gosia

Gosia

Nasza szefowa, która zachowuje zimną krew w każdej sytuacji. Choć skrycie marzy o prowadzaniu uroczej kwiaciarni, to wiemy, że nie wyobraża sobie życia bez podróży! Czasem udaje nam się namówić ją na podzielenie się wrażeniami na blogu 🙂


Zobacz też:

close

Hej, zostań z nami na dłużej! Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych postach raz w miesiącu!