CityLove – kim jesteśmy?

Witajcie po raz kolejny na naszym blogu CityLove! Chcielibyśmy się krótko przedstawić – wspólnie tworzymy zespół poznańskiego Biura Podróży Matimpex Travel. To jedno z pierwszych biur podróży w Polsce – działamy już od 1989 roku, a przyznana nam koncesja nosi numer 0026k. Od początku działalności specjalizujemy się w wycieczkach po Europie, na początku autokarowych i promowych, a później już lotniczych. Staramy się, aby nasze wycieczki były prowadzone tak, aby nasi Uczestnicy przywozili same fantastyczne wspomnienia!

Najważniejsze nagrody

Możemy się również pochwalić trzema bardzo ważnymi dla nas nagrodami! Ważnymi, bo przyznawanymi przez Konsumentów, czyli w tym wypadku Uczestników naszych wycieczek. W 2002 roku nasze biuro zostało uhonorowane znakiem „Dobre, bo Polskie” za „organizację i prowadzenie wycieczek po Europie Południowej”. 5 lat później, w 2007 roku, otrzymaliśmy kolejny certyfikat, „Najlepsze w Polsce” za „organizację weekendów lotniczych do stolic i metropolii europejskich”. W 2011 roku zostaliśmy ponownie docenieni przez naszych Klientów certyfikatem „Najlepsze w Polsce” za „wysoką jakość weekendów lotniczych”. Tę wysoką jakoś staramy się utrzymywać do dziś!

Specjaliści od city breaków

Od momentu, kiedy w Polsce pojawiły się tanie linie lotnicze, czyli mniej więcej od 2004 roku, postawiliśmy na imprezy typu city break. To temat szczególnie nam bliski, ponieważ sami lubimy ta unikatową atmosferę, która może się pochwalić prawie każde wielkie miasto. Wielowiekowa historia, niesamowite zabytki, lokalna kuchnia, życzliwi mieszkańcy, regionalne zwyczaje – wszystko to tworzy jedyną w swoim rodzaju atmosferę! Każda wycieczka to nie tylko program do zrealizowania, ale też miejsce, które nas fascynuje i o którym chcemy opowiadać! Dlatego powstał blog CityLove!

CityLove – jeszcze więcej o city breakach!

Na naszym blogu CityLove chcemy się z Wam dzielić doświadczeniami, wrażeniami, ulotnymi momentami z naszych podróży. Liczymy też, że będziecie mieli ochotę zrobić to samo, czytając i komentując kolejne wpisy i zaglądając do naszych social mediów. Zaprosimy też paru gości, którzy na pewno opowiedzą ciekawe historie. Niech ten blog będzie naszym kolejnym wspólnym projektem!

Zapraszamy na naszego bloga!


Zobacz również: