Projekt: Podróż! Realizujemy Twoje marzenia

Marzysz o wakacjach, ale nie do końca wiesz dokąd się wybrać? A może właśnie wiesz, ale zaplanowanie wszystkiego sprawia Ci trudność?
Odpowiedzią będzie podróż szyta na miarę, a my „uszyjemy” ją dla Ciebie! Mówi się, że każda podróż zaczyna się od marzeń – pozwól nam pomóc w ich spełnieniu!

Projekt Podróż - wyspa w kształcie serca

Świat kręci się wokół marzeń!

Marzenia o podróżach to jedne z tych najpiękniejszych! Nie tak trudno je zrealizować, a gdy już wrócimy do domu, zostają z nami w formie wspomnień.

Wbrew pozorom zaplanowanie podróży nie jest łatwe i wymaga sporej dawki doświadczenia, zdolności logistycznych oraz przede wszystkim czasu! Niezależnie od tego, czy szukasz klimatycznego domku w polskich lasach, czy marzysz o włóczędze po dalekich krajach, dobry plan sprawi, że nie będziesz musiał się martwić podczas urlopu. Propozycja, którą Ci wyślemy, będzie napisana tylko dla Ciebie – uwzględnimy Twoje oczekiwania i preferencje.

Podróże to nie tylko nasza pasja, mamy też ogromną wprawę w ich organizowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Wybierz swój kierunek, a resztą zostaw nam!


Beztroska podróż!

Bezpieczeństwo to podstawa udanych wakacji! Nawet jeśli marzysz o skokach na bungee lub raftingu rwącą rzeką, my pomyślimy o tym, żebyś był bezpieczny. Każda nasza podróż szyta na miarę i każdy plan wyjazdu zawierają propozycje ubezpieczeń.

Ponieważ mamy status organizatora wycieczek, możesz u nas zamówić nie tylko przygotowanie planu, ale również realizację wszystkich świadczeń. Dzięki temu będziesz objęty Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym oraz naszym ubezpieczeniem. Nie będziesz musiał martwić się o ewentualne anulacje i odwołania, a każdą logistyczną zmianę zrobimy za Ciebie.

Postaw na bezpieczne rozwiązania!

Podróż szyta na miarę
Podróż szyta na miarę - indywidualna wycena

Indywidualna wycena

Nie znajdziesz tu cennika, który określi ile będzie kosztował Twój wakacyjny plan – wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania. Czy jest to miesięczna podróż przez Azję z wewnętrznymi lotami i opisem atrakcji, czy propozycja tygodniowego pobytu w spa na Słowacji.

Prześlij do nas zapytanie, a będziemy mogli określić, ile czasu i pracy będzie potrzeba na stworzenie idealnego planu. Jeśli dokonasz rezerwacji u nas, odliczymy koszt planu od ostatecznej ceny wycieczki.

Stwórz z nami swoją mapę marzeń!


Podróż szyta na miarę: Teneryfa – zobacz przykładowy plan

Jesteś ciekaw jak wygląda taki indywidualny plan zwiedzania? Poniżej prezentujemy kilka stron z planu wycieczki na Teneryfę dla 4 dorosłych osób pod koniec stycznia 2020. Jakie były oczekiwania? Klienci mieli już wykupiony przelot i rezerwację samochodu, ale prosili o propozycje spędzenia czasu wolnego oraz pomoc w wyborze zakwaterowania. Oto przykładowe strony z oferty, która zawierała program ramowy, szczegółowe plany na każdy dzień, praktyczne porady, 4 propozycje noclegu do wyboru oraz propozycję ubezpieczenia.

Podróż szyta na miarę: Teneryfa
Podróż szyta na miarę: Teneryfa
Podróż szyta na miarę: Teneryfa
Podróż szyta na miarę: Teneryfa

Zapytaj o podróż marzeń!

Napisz nam kilka zdań o sobie, o tym, co lubisz robić na wakacjach; czy masz już swój wymarzony kierunek, czy dopiero go szukasz. Czy to ma być backpakerska eskapada podczas której będziesz korzystać z lokalnych środków transportu i noclegów w hostelach? A może wolisz poruszać się wynajętym samochodem i spać w klimatycznych apartamentach u lokalnych mieszkańców? Preferujesz wysokiej klasy hotele i samochód z kierowcą? Jesteśmy też ciekawi, kiedy i w ile osób planujecie wyjazd i czy w grupie będą dzieci, a także ile dni ma trwać Twoja podróż. A może wolisz, żebyśmy to my zasugerowali idealny termin i długość pobytu w danym miejscu? Wszystkie Twoje wskazówki pomogą nam zaprojektować dla Ciebie podróż marzeń!

Wysyłając formularz, udostępniasz nam swoje dane osobowe. Administratorem Twoich danych jest Biuro Podróży Matimpex Travel – więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz ochoty wypełniać formularza, wyślij nam maila na klient@matimpex.pl lub po prostu zadzwoń, żeby chwilę porozmawiać (nasz telefon to 61 853 10 74 ). Zapraszamy!

close

Hej, zostań z nami na dłużej!